Egyptská magie lásky - Claudia R. Dillaire

11. října 2014 v 12:20 | Daraija |  Magická knihovna
Tuto knihu jsem si pořídila spíše ze srandy a taky proto, že stála pajdu. Čekala jsem, že bude plná manipulativních kouzel pro přivolání láska, které jsou rádoby od moudrých egypských žen. Tak trochu mému dojmu pomáhal i obal knihy, který je... řekněme poněkud laciný, a především text na zadní straně, který knihu v takovémto světle líčí.

Když jsem v ní posléze začala listovat, nestačila jsem se divit. Můj první dojem byl naprosto mylný a velmi brzo jsem začala být vděčná, že jsem si ji koupila. Autorce i knize samotné se proto omlouvám. Opět jsem si potvrdila, že nejde knihu soudit podle obaluUsmívající se

Knížka sice jako základní téma nese lásku, vášeň a věci s tím spojené, ale obsahuje také velké množství informací o egyptské magii a způsobu rituální práce. Ukazuje, jak lze i dnes kráčet cestou dávných faraonů a většina věcí, v ní napsaná, je prostě fascinující.

Jde vlastně o egypské pojetí wiccy a čarodějnictví obecně (nebo já to tak alespoň vnímám). Většina postupů zde posaná, mi je velmi blízká a svou vlastní cestu tam často poznávám.


Mohla bych tady o ní básnit ještě dlouho, ale nejlepší bude, pokud si ji prostě přečtete. Rozhodně její koupí nic nezkazíteMrkající.


Pokud vás egypt láká, mohu vám ji jen doporučit.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama