Zářijový úplněk podle Turmaween

10. září 2014 v 18:42 | Turmaween |  Esbaty
Já měla oproti holkám torchu stížené podmínky, jelikož jsem nebyla doma. Naštěstí jsem s rituálem počítala, takže jsem si do cestovní tašky přibalila i můj malý přenosný oltář. Toto období, vhodné pro nastolení rovnováhy a odproštění se od starých překážek, se mi velmi hodilo. Bohyni jsem zaplavila několika prosbami, ale samozřejmě jsem jí nezapomněla dát něco na oplátku. S napojováním na holky jsem neměla žádné větší problémy, samozřejmě ale u Daraiji mi to šlo o trochu lépe (přece jen se těch 15 let, co se kamarádíme, pozná).

Ihned po vyvolání živlů a Bohyně mi došlo, že ani jedna z nás není živel vzduch. Svíce pro vzduch jen zablikala a dále odmítala hořet, přestože jsem se ji opravdu důkladně snažila zapálit.

Na můj vkus až příliš jednoduchý oltář se stříbrnou svící jako Lunou a dvěma svíčkami pro Daraiju a Selené. Nahoře je ještě nevyfocená svíčka pro vzduch, ona sice není vidět, ale podle světla je zřetelně poznat, že jako jediná nehořela.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 c.r.d c.r.d | E-mail | 3. července 2016 v 1:05 | Reagovat

If you know any of these draco magicians that want to come into a body with me, and let me carry them with me, and let them work in the world through me, then I let them in.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama