Duben 2013

Oltář pro totemové zvíře

8. dubna 2013 v 14:54 | Daraija |  Daraija
Pokud chcete začít komunikovat se svým totemovým zvířete, můžete si pro něj udělat speciální oltář, odkud ho budete kontaktovat.
Já jeden takový měla, dnes už ho nepoužívám, spojila jsem ho s hlavním oltářem.

Na oltář jevhodné dát sošku či obrázek totemového zvířete a další předměty s ním spojené.

Pro komunikaci je možné použít kyvadlo a svíčku, je lepší mít oboje určené jen pro komunikaci s totemem, lépe se pak na něj napojuje.

Kyvadlo pro totem jsem uděla tak, že jsem si na řetízek zavěsila stříbrný přívěsek svého totemového zvířete a použila modrou svíčku, protože můj totem je spojený s vodou.

Maska

4. dubna 2013 v 14:18 | Turmaween |  Magické dílny
Asi před týsnem jsem si vyrobila svou první magickou masku a tak jsem se rozhodla, že se s vámi o návod na tuto výrobu podělím.

Vyrobit takovou masku není nic těžkého. Můžete si již nějakou zakoupit a pak ji jen přetvořit k obrazu svému (ozdobit, pokreslit), a nebo si ji vyrobit se vším všudy. Já si zvolila ten druhý zbůsob, částečně asi i proto, že se mi nikde nechtěla žádná shánět.

Nejdříve si sežeňte nějaký pevný materiál, ze kterého masku vyrobíte. Můžete použít čtvrtku, kartón, nebo jako já obyčejný papír, který několikrát přehnete a podlepíte. Masku potom samozřejmě vystřihněte a základ už máte hotový. Masku si můžete pokreslit nejrůznějšími symboly, nebo na ni připevnit další předměty, které se vám na ni budou hodit (já použila peří a rolničky). Volba je skutečně jen na vás.

Hotovou masku si pak můžete pověsit někam do bytu, nebo ji postavit na oltář.