Aktivace amuletu

31. prosince 2012 v 10:01 | Daraija |  Daraija
Minulý pátek byl poslední úplněk v roce a protože jsem pod stromečkem našla krásný amulet s pentagramem, rozhodla jsem se ho při této příležitosti posvětit a aktivovat.

Udělala jsem si jen skromný esbat, bez kruhu a tradičního oltáře. Použila jsem pouze stříbrnou svíčku, tři karty ze sady Bohyně světla od PamelyMatthews, který symbolizovaly bohyni v jejích třech aspektech. Konkrétně jsem použila Artemis jakožto Pannu, Ištar jako Matku a Heru jako Stařenu. A jako poslední reprezentaci bohyně jsem zvolila tradiční symbol složený z dvou měsíčků růženínu a turmalínového srdce.

Po klasickém vzývání luny jsem požádala bohyni, aby požehnala mému amuletu. Jednu ruku jsem vztáhla směrem k měsíci a druhou k amuletu. Stahovala jsem energii měsíce do amuletu.

Nakonec jsem bohyni poděkovala a pokračovala ve slavení. Vyložila jsem si karty, a s bubínkem (který jsem taky našla pod stromečkem) jsem si zazpívala několik chantů.

Po skončení rituálu jsem přemístila mini oltář na parapet, tak aby na něj dopadalo světlo měsíce. (ačkoliv to byla pravděpodobně jen pouliční lampa) a nechala jsem amulet, aby ho bohyně přes noc nabila svou mocí
.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama